رستوران ماتا هاری پاتایا تایلند

معرفی رستوران : رستوران ماتاهاری یکی از لوکس ترین و معروف ترین رستوران های شهر پاتایا است که در قسمت شمالی آن قرار گرفته است. این رستوران از سال 1996 فعالیت خود را آغاز کرده است و بیش از دو دهه است در زمینه سرو غذاهای خوش طعم به مسافران تور تایلند خدمت رسانی می کند. زمینه اصلی فعالیت این رستوران غذاهای هلندی است و در کل یک رستوران هلندی پیدا می شود اما در لا به لای منو غذاهای تایلندی نیز به چشم می خورد. سالن سرو غذا بسیار زیبا است و دارای دکور سفید و سبز است. در میان آن یک مجسمه کریستالی بسیار جالب از یک هنرمند معروف قرار گرفته است. 

رستوران ماتا هاری پاتایا تایلند

منو رستوران : همان طور که گفته شد منوی این رستوران بیشتر شامل غذاهای هلندی است. غذاهای معروف این منو شامل مارماهی دودی، فیله گوشت آهو، شیر گوساله هندی و استیک است. یک انبار پر از نوشیدنی های مختلف معروف در این رستوران وجود دارد که به سفارش شما در کنار غذایتان سرو می شود.

پیشنهاد ما : میزهای متفاوتی در این رستوران قرار دارد که آن را برای گروه های بزرگ، قرارهای دونفره و خانواده ها مناسب ساخته است. البته باید توجه داشته باشید که قیمت غذاها در این رستوران بالا است اما به کیفیت بالای آن می ارزد.

رستوران ماتا هاری پاتایا تایلند

ساعت کاری رستوران : از 9 صبج تا 9 شب برای سرو صبحانه، ناهار و شام

موقعیت مکانی رستوران : پاتایا، منطقه بانگلامونگ، جاده تاپرایا، رستوران ماتا هاری 

رستوران ماتا هاری پاتایا تایلند

نوشتن دیدگاه