هتل بالی های بی پاتایا تایلند

معرفی : هتل 4 ستاره بالی های پاتایا تایلند در نزدیکی اسکله این شهر و خیابان معروف واکینگ استریت قرار گرفته است. این هتل دارای ساختمانی چهار طبقه و زیبا با معماری خاص است که سعی شده است با تعبیه پنجره های بزرگ حداکثر استفاده از نور آفتاب در آن برده شود. خدمات این هتل به صورت BB ارائه می شود و دارای 95 واحد اقامتی برای شما مسافران تور تایلند است.

هتل بالی های بی پاتایا تایلند

امکانات اتاق ها : اتاق های این هتل با داشتن پنجره های سرتاسری نورگیر هستند و منظره بسیار زیبایی از شهر و دریا را نشان می دهند. در این اتاف ها که اکثر آن ها بزرگ تر از حد استاندارد هستند امکانات مینی بار، تلویزیون، مبلمان، حمام با وان، سشوار و لوازم بهداشتی ، سیستم تهویه مطبوع، تلفن و اینترنت را دارا هستند.

امکانات هتل : تراس آفتاب، استخر روباز، جکوزی، تخت های حمام آفتاب، کافی شاپ کنار استخر،‌ پارکینگ، روم سرویس، لاندری،‌پذیرش 24 ساعته، اتاق جلسات، روزنامه ، کارکنان مسلط به زبان انگلیسی

هتل بالی های بی پاتایا تایلند

رستوران هتل : رستوران هتل با نام ویو یا همان موج انواع غذاهای آسیایی و آمریکایی را در دو سبک بوفه و آلاکارته سرو می کند.

موقعیت مکانی هتل : این هتل در Banglamung Chonburi و خیابان واکینگ استریت قرار گرفته است. فاصله آن تا مرکز شهر تنها 1.5 کیلومتر است و سه دقیقه پیاده روی تا ساحل فاصله دارد. فرودگاه سوارنابومی تایلند در 115 کیلومتری این هتل قرار گرفته است. هم چنین تا باشگاه غواصی پاتایا 1700 متر فاصله دارد.

هتل بالی های بی پاتایا تایلند

پیشنهاد ما : این هتل یک موقعیت عالی در شهر پاتایا است تا در نزدیکی ساحل دریا ، اقامتی رویایی را در یک هتل زیبا داشته باشید.

نوشتن دیدگاه