هتل جامتین پالم بیچ پاتایا تایلند

معرفی : هتل جامتین پالم بیچ یکی از هتل های 4 ستاره شهر پاتایا تایلند است که در کنار ساحل زیبای جامتین قرار گرفته است. هتل جامتین پالم بسیار زیبا طراحی شده است؛ ساختمان اصلی این هتل در کنار قرار گرفته است و در مقابل آن محوطه فضای سبز با درختان نخل قرار دارند که در میان آن ها استخر روباز زیبایی وجود دارد. خدمات این هتل به صورت BB ارائه می شود و دارای 723 واحد اقامتی است.

هتل جامتین پالم بیچ پاتایا تایلند

امکانات اتاق ها : اتاق های هتل از نوع سوپریور، دلوکس و مینی سوئیت هستند که همه ی آن ها دکوراسیونی به سبک مدرن دارند و پنجره این واحدها به سمت دریا باز می شود. این اتاق ها برای شما مسافران تور تایلند دارای امکانات مینی بار، تلویزیون، سیستم تهویه مطبوع. تلفن، اینترنت بی سیم رایگان، بالکن و حمام با لوازم بهداشتی هستند.

امکانات هتل : استخر ، ماساژ، سونا، باشگاه بدنسازی، مرکز اسپا، بولینگ، اسنک بار، تبدیل ارز، لاندری ، روم سرویس، پذیرش 24 ساعته، کارکنان مسلط به زبان انگلیسی

هتل جامتین پالم بیچ پاتایا تایلند

رستوران هتل : در این هتل سه رستوران وجود دارد. رستوران کورال غذاهای آسیایی و شرقی طبخ می کند؛ رستوران پالم تراس یک رستوران ساحلی است که غذاهای دریایی سرو می کند و رستوران لایت هاوس که به سبک بوفه است در طبقه شانزدهم هتل قرار گرفته است.

موقعیت مکانی هتل : همان طور که گفته شد این هتل در ساحل جامتین قرار گرفته و تنها صد متر از ساحل دریا فاصله دارد. فاصله این هتل تا مرکز شهر تنها 5 کیلومتر است و با سوار شدن وسیله نقلیه می توانید در زمان 15 دقیقه به دو خیابان معروف واکینگ استریت و بالی های پیر برسید.

هتل جامتین پالم بیچ پاتایا تایلند

پیشنهاد ما : هتل جامتین پالم یک هتل ساحلی زیبا است که در منطقه آرامی قرار گرفته است و موقعیت مکانی خوبی نیز نسبت به مکان های دیدنی و تفریحی دارد.

نوشتن دیدگاه